Euro-Kas sp. z o.o. Kia Katowice to firma posiadająca bogatą tradycję i lata doświadczenia na rynku sprzedaży samochodów. Odkąd pamiętamy, jesteśmy czołówką rankingów sprzedażowych aut marki Kia w Polsce. Wielokrotnie nagradzani, w ostatnich latach dostaliśmy wyróżnienia, które świadczą nie tylko o wysokich wynikach sprzedaży, ale również najznamienitszej kulturze pracy wszystkich pracowników firmy. W naszym salonie każdy Klient może liczyć na wszechstronną obsługę i doradztwo przy kupnie nowych samochodów Kia na terenie miasta Katowice. Nie mniej ważna dla nas jest sumienna obsługa posprzedażna. Wszyscy Klienci Euro-Kas sp. z o. o. Kia Katowice mogą korzystać z nowoczesnego i znakomicie wyposażonego serwisu mechanicznego, jak również blacharsko-lakierniczego. Organizujemy akcje, dzięki którym można bezpłatnie i kompleksowo sprawdzić stan techniczny samochodu i w atrakcyjnej cenie wykonać ewentualną naprawę. Euro-Kas sp. z o. o. Kia Katowice to także możliwość skorzystania z profesjonalnych usług finansowych i ubezpieczeniowych.

Polacy coraz częściej poszukują dobrych markowo, jakościowo i jednocześnie wytrzymałych samochodów. Czasy, kiedy to jeździło się byle czym i wszystkim, co się toczyło po drodze dawno minęły. Dzisiaj wolimy zdecydowanie kupić coś lepszego chociaż droższego i mieć pewność, że nasze auto nagle nie zatrzyma się na skrzyżowaniu.

Do najczęściej wybieranych dzisiaj modeli samochodów należy KIA. Jest to auto kompaktowe, niezawodne i doskonale sprawdza się w każdych warunkach. Ponadto części KIA są łatwe do zdobycia i stosunkowo tanie. Można zamontować w samochodzie także zamienniki. Na rynku możemy wybierać pomiędzy różnymi modelami tej marki. Każda osoba dobierze więc cos odpowiedniego dla siebie. Panie znajdą małe, zwinne i mieszczące się na każdej drodze modele, natomiast panowie mogą poczuć sportowe zacięcie i poszaleć za miastem. Oczywiście dostępne są także najróżniejsze akcesoria KIA i gadżety, którymi możemy bez większych problemów uatrakcyjnić wygląd naszego auta. Ciekawe wzornictwo kołpaków, felg i innych dodatków z pewnością przypadnie do gustu każdemu właścicielowi tego samochodu. Ponadto odpowiednio długa gwarancja daje nam pewność, że serwis KIA we właściwy sposób zajmie się naszym samochodem w razie jakiejkolwiek awarii, czy też wykona dla nas wymagany przegląd. Zdecydowanie lepiej jest wybrać autoryzowany serwis dealera, aniżeli decydować się na pierwszego lepszego mechanika samochodowego. Katowice to miasto, gdzie autoryzowanych serwisów samochodów KIA jest przynajmniej kilka. Dzięki temu właściciele samochodów nie muszą długo oczekiwać na naprawę swojego auta. Czasami nawet wystarczy tylko podjechać i czasami nawet nie musimy umawiać się na konkretny termin. Śląsk jest wyjątkowym regionem. To właśnie tutaj najwięcej sprzedaje się zarówno nowych jak i również używanych samochodów KIA. Używane nie mają więcej jak kilka lat i są w doskonałym stanie. Przy tym ceny wcale nie są zbyt wysokie. Kierowcy z innych regionów Polski przyjeżdżają właśnie w Śląskie, by znaleźć swoje wymarzone auto.