Jeżeli nie stać Cię na nowy samochód, w komisie samochodowym Euro-Kas sp. z o.o. Katowice czekają na Ciebie równie znakomite, bezwypadkowe samochody używane róznych firm. Gwarantujemy bezawaryjność oferowanych maszyn, które nie ustępują możliwościami nowym modelom. Nie ustępują niczym, poza ceną. Kupując używany samochód w naszym komisie, możesz mieć pewność, że nie zawiedzie Cię, gdziekolwiek nim pojedziesz. Wszystkie maszyny są przez nas serwisowane. Autokomis dba o to, by po wyjeździe klient nie zaprzątał sobie głowy stanem technicznym zakupionego samochodu. Niewielkie przebiegi gwarantują długie okresy eksploatacji. Używane samochody z komisu Euro-Kas sp. z o. o. z Katowic zadowolą nawet najbardziej wymagającego kierowcę. Nie wahaj się więc i zaufaj naszemu doświadczeniu. W naszym komisieczekają na Ciebie samochody na każdą kieszeń. Katowice i autokomis z przewdziwego zdarzenia? Odwiedź nas i przekonaj się sam.

Ceny nowych samochodów nie są wcale zbyt wysokie. Oczywiście wszystko uzależnione jest przede wszystkim od wielkości naszego budżetu domowego. Coraz więcej osób jednak zdecydowanie preferuje kupić nowy samochód na raty aniżeli kupić kilkuletni samochód używany. Co jeśli żaden bank nie udzieli nam kredytu czy też pożyczki? W takim wypadku używane auto jest najlepszym rozwiązaniem dla nas.

Komis samochodowy jest chyba najlepszym miejscem na to, by kupić właśnie taki samochód. W razie jakichkolwiek z nim problemów możemy zawsze złożyć reklamację. Możemy również sprowadzić własnego mechanika, który sprawdzi i oceni stan techniczny samochodu. Nie wszystko bowiem można zauważyć samemu. Wszystkie samochody używane, które trafiają do komisu są szczegółowo sprawdzane. Wszelkie usterki są rejestrowane i opisywane. Zdarzyć się przecież mogą wytarte klocki hamulcowe, trzeba nieraz wymienić olej, filtry powietrza i tak dalej. Albo wykonuje się tego rodzaju naprawy w komisie, albo też klient jest informowany o wszystkich usterkach i przybliżonych kosztach naprawy. Jeśli o samochody KIA, to w serwisie znajdziemy jedynie kilkuletnie i zadbane modele. Najczęściej ktoś po prostu znudził się posiadanym modelem i postanowił kupić coś nowszego. KIA jest kompaktowym samochodem, który najczęściej wybierają kobiety. Nie jest to jednakże wcale powszechnie obowiązującą zasadą. Modele sportowe cenią sobie przede wszystkim mężczyźni lubiący weekendowe wypady za miasto i sportowe zacięcie. W komisie nie zabraknie także samochodów marki VOLVO. Swego czasu bardzo wiele osób sprowadzało je z zagranicy. Dzięki temu dzisiaj w komisach samochodowych możemy dowolnie wybierać w poszczególnych modelach i wyposażeniu dodatkowym. Samochody VOLVO są przede wszystkim niezawodne i doskonale sprawdzają się na polskich nazbyt dziurawych drogach. Mocne i wytrzymałe zawieszenie oraz podwozie sprawdza się w każdych warunkach. Jeśli chodzi o Katowice to w komisach samochodowych można tutaj znaleźć wiele interesujących ofert. Osoby szukające samochodu dla ciebie najczęściej przyjeżdżają właśnie na Śląsk, by kupić coś idealnie dopasowanego do siebie. Dwuletni, zadbany samochód z małym przebiegiem, serwisowany i nawet o trzy czwarte tańszy od nowego, z bogatym wyposażeniem to standard. W takim wypadku koniecznie odwiedź Śląskie, a z pewnością nie będziesz zawiedziony. Wyjedziesz stąd na nowych czterech kółkach.